Контактор Allen-Bradley 100-C60D00
  • Контактори
  • 100-C60D00
100-C60D00  500308 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500308
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 32 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 60 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 100 А