Автоматичний вимикач Allen-Bradley 1492-RCDA4A40
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Автоматичні вимикачі
  • 1492-RCDA4A40
1492-RCDA4A40  500413 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500413
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Пристрій захисного відключення виробника Allen-Bradley серії Bulletin 1492, модель 1492-RCDA4A40 забезпечує захист від втрати між струмопровідним провідником, витоку на землю та відкритої струмопровідної частини, має чутливість 30 мА для захисту персоналу, подвійні клеми забезпечують надійність.
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний струм
  • Характеристика відключення: C
  • Номінальна напруга: 400 В
  • Номінальна здатність, що вимикає: 10 кА
  • Номінальна імпульсна напруга, що витримується: 4 кВ
  • Номінальний струм короткого замикання: 0,03 А
  • Номінальний струм: 40 А
  • Кількість полюсів: 4
  • Робоча частота: 50-60 Гц
  • Глибина установки: 67 мм