Джерело живлення Allen-Bradley 1607-XT50D1A
  • Джерела живлення
  • 1607-XT50D1A
1607-XT50D1A  400747 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400747
Технічний опис
Блок живлення Allen-Bradley 1607-XT50D1A серії OnMachine - блок живлення 50 Вт, плаваючий (-) висновок, 24 В постійного струму, 1 вихід, широкий діапазон, 90-264 В. Характеризується високою ефективністю, надійністю при компактному розмірі. Монтується безпосередньо на машину, стійкий до вібрації, ударів та вологості.
Технічні характеристики
  • Вихідна потужність: 48,0 Вт
  • Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму, 100-300 В постійного струму
  • Номінальний вхідний струм: 1,0 А (115 В змінного струму), 0,5 А (230 В змінного струму)
  • Пусковий струм:
  • Вихідна напруга: 24 В (+1%)
  • Номінальний вихідний струм: 2,0 А
  • Захист від перевантаження по струму: 2,2…2,7 А
  • Діапазон робочих температур: -25...+70°C
  • Розміри: 140 x 36 x 85 мм