Автоматичний вимикач Allen-Bradley 194E-E63-1756
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Автоматичні вимикачі
  • 194E-E63-1756
194E-E63-1756  500439 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500439
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний струм
  • Максимально допустима напруга: 600 В
  • Кількість полюсів: 6
  • Номінальний струм: 63 А
  • Комутована потужність при 400 В: 22 кВт