Allen-Bradley 2198-E4004-ERS
  • >
  • Allen-Bradley
  • Сервопривідна техніка
  • Сервоприводи
  • 2198-E4004-ERS
2198-E4004-ERS  500017 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500017
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Номінальна потужність: 0,4 кВт
  • Робоче та допустиме навантаження: 1,6А постійне, 5,4А пікове