Allen-Bradley 2198-E4015-ERS
  • >
  • Allen-Bradley
  • Сервопривідна техніка
  • Сервоприводи
  • 2198-E4015-ERS
2198-E4015-ERS  500018 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500018
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Номінальна потужність: 1,5 кВт
  • Робоче та допустиме навантаження: 6,05А постійне, 15,11А пікове