Allen-Bradley 22C-D142A103
  • >
  • Allen-Bradley
  • Приводна техніка
  • Частотні перетворювачі
  • 22C-D142A103
22C-D142A103  500279 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500279
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність: 75 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 142 А
  • Максимальна вихідна частота: 320 Гц
  • Розмір корпусу: E
  • Габаритні розміри: 606х370х260 мм