Allen-Bradley 22C-D170A103
  • Частотні перетворювачі
  • 22C-D170A103
22C-D170A103  500280 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500280
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність: 90 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 170 А
  • Максимальна вихідна частота: 320 Гц
  • Розмір корпусу: F
  • Габаритні розміри: 678х425х264 мм