Allen-Bradley 22F-D4P2N113
  • Частотні перетворювачі
  • 22F-D4P2N113
22F-D4P2N113  500262 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500262
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 1,5 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 4,2 А
  • Розмір корпусу: А
  • Габаритні розміри: 174х72х136 мм