Allen-Bradley 25C-D2P3N104
  • >
  • Allen-Bradley
  • Приводна техніка
  • Частотні перетворювачі
  • 25C-D2P3N104
25C-D2P3N104  500240 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500240
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 0,75 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 2,3 А
  • Максимальна вихідна частота: 500 Гц
  • Розмір корпусу: А
  • Габаритні розміри: 152х72х172 мм