Модуль Allen-Bradley 5094-RTB32V
  • >
  • Allen-Bradley
  • Модулі
  • Модулі розширення
  • FLEX 5000
  • 5094-RTB32V
5094-RTB32V  400636 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400636
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Номінали входу/виходу, макс.: 2 А при 32 В постійного струму
  • Потужність виконавчого елемента датчика (SA), макс: 10 А при 18…32 В постійного струму
  • Тип дроту: Мідь
  • Напруга ізоляції: 250 В