Allen-Bradley VPL-B1306F-PK14AA
  • >
  • Allen-Bradley
  • Сервопривідна техніка
  • Роторні серводвигуни
  • VPL-B1306F-PK14AA
VPL-B1306F-PK14AA  500059 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500059
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Низькоінерційний серводвигун виробництва Allen-Bradley серії VPL, модель VPL-B1306F-PJ12AA має вхідну напругу 400 В, номінальну швидкість 4500 обертів/хв з номінальним крутильним моментом 13,3 нМ, чудово підходить для роботи з сервоприводами серії Kinetix 5700,5500.
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Номінальний крутний момент: 13,3 нМ
  • Номінальна швидкість обертання:4500 об/хв
  • Номінальна потужність: 2,95 кВт
  • Інтегрована гальмівна система: так, 24В
  • Кількість магнітних пакетів: 6
  • Розмір кола по болтах: 130мм