SMC CD76E32-80C-B
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Пневматика
  • Пневмоциліндри
  • CD76E32-80C-B
CD76E32-80C-B  220334 - 2 - trade-control.com.ua CD76E32-80C-B  220334 - 2 - trade-control.com.ua
CD76E32-80C-B  220334 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Повітряний циліндр SMC CD76E32-80C-B - це пристрій, який дозволяє перетворити силу стисненого повітря в механічну дію. Повітряні циліндри серії C76 мають просту компактну конструкцію з високою точністю розмірів, що робить ці циліндри дуже простими у використанні. Великі ключі на стрижнях і кришках головок значно спрощують їх установку і позиціонування. Низьке тертя і стандартні еластичні ущільнювальні кільця забезпечують швидкість поршня до 1500 мм/сек. Допускаються великі бічні навантаження через жорсткі допускі штока поршня на передній втулці.
Технічні характеристики:
  • Циліндричний датчик: 32 мм;
  • Тип циліндра : подвійної дії;
  • Довжина ходу: 80 мм;