Датчик лінійного переміщення Gefran LT-M-0175-S
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Датчики лінійних переміщень
  • LT-M-0175-S
LT-M-0175-S  275016 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Корисний електричний хід: 175 мм
  • Теоретичний електричний хід: 178 мм
  • Опір: 5 ком
  • Механічний перебіг: 181 мм
  • Довжина корпусу: 238 мм
  • Електричне підключення: 4-контактний роз'єм, DIN43650 ISO4400
  • Ступінь захисту: IP60
  • Роздільна здатність: нескінченна
  • Повторюваність: 0,01 мм
  • Швидкість переміщення: до 10 м/с
  • Переміщувальне зусилля: 3,5 Н
  • Рекомендований струм курсору: до 0,1 мкА