Датчик Keyence LR-ZB100CP
  • >
  • Keyence
  • Датчики
  • Лазерні датчики серії IL, LR, LV
  • LR-ZB100CP
LR-ZB100CP  230951 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вид: прямокутний
  • Кабельне з'єднання: Роз'єм M8, 4-полюсний
  • Виявляється відстань: від 35 до 100 мм
  • Розмір плями: прибл. 2 × 1 мм при 100 мм
  • Джерело світла: червоний лазер (660 нм)
  • Напруга живлення: від 10 до 30 В пост. струму
  • Потужність: до 450 мВт (до 18 мА при 24 В, до 34 мА при 12 В)
  • Керуючий вихід: PNP відкритий колектор
  • Температура навколишнього середовища: від -10 до +50 ° C (від 14 до 122 ° F) (без заморожування)
  • Температура зберігання: від -25 до +75 ° C (від -13 до 167 ° F) (без заморожування)
  • Відносна вологість: від 35 до 85% (без конденсації)