Індуктивний датчик Omron E2E-S05S12-WC-B1 2M
  • >
  • Omron
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • E2E-S05S12-WC-B1 2M
E2E-S05S12-WC-B1 2M  400172 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Розмір: різьбовий, зовнішній діаметр 5 мм
  • Відстань спрацьовування: 1,2 мм
  • Підключення: роз'єм M8
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
  • Довжина різьбової частини: 14 мм
  • Загальна довжина: 40 мм