Джерело живлення Balluff BAE PS-XA-1W-24-080-605-I (BAE00TM)
  • >
  • Balluff
  • Джерела живлення
  • BAE PS-XA-1W-24-080-605-I (BAE00TM)
BAE PS-XA-1W-24-080-605-I (BAE00TM)  277040 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Монтажна частина: фланцеве кріплення
  • Матеріал корпусу: алюміній
  • Підключення: напруга живлення IN - 7/8 "-тато; напруга живлення OUT - 7/ 8"-внутрішнє різьблення
  • Вхідна напруга: 100…240 В змін. струму, 1 фаза
  • Номінальна вихідна напруга: 24 В пост. струму
  • Номінальний вихідний струм: 8 А
  • Вихідна потужність: до 192 Вт
  • Вихідний струм: до 12 А для макс. 4 с
  • Габарити: 116 х 85 х 150 мм
  • Ступінь захисту: IP67, з роз'ємом
  • Вихідна напруга: 24 VDC