Джерело живлення Balluff BAE PS-XA-1W-24-007-001 (BAE0001)
  • Джерела живлення
  • BAE PS-XA-1W-24-007-001 (BAE0001)
BAE PS-XA-1W-24-007-001 (BAE0001)  212521 - 2 - trade-control.com.ua
  • Габарити: xx мм< /li>
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Вихідна напруга: 24 В=
  • Стандарт за замовчуванням: EN 61204
  • Вбудований захист від короткого замикання: чергування
  • Відображення: DC LOW, DC ON
  • Ступінь захисту: I
  • Серія: Стандарт
  • Час увімкн.: < 1 с
  • Вихідна напруга: 24 В=
  • Межі напруги на вході: 90...264 В~, 120…375 В=
  • Межі налаштування: 22.5…28.5 V DC
  • ККД: 77 % typ.
  • Максимальний струм включення: < 10 A при 115 В~, 100 MОм
  • Кількість виходів: 1
  • Виконання: Напрямна DIN
  • Матеріал корпусу: пластик< /li>
  • Охолодження: Вільна конвекція
  • Вихідна напруга: 24 VDC