Джерело живлення Balluff BAE PS-XA-1W-24-050-003 (BAE0006)
  • Джерела живлення
  • BAE PS-XA-1W-24-050-003 (BAE0006)
BAE PS-XA-1W-24-050-003 (BAE0006)  212526 - 2 - trade-control.com.ua
  • Габарити: xx мм< /li>
  • Матеріал корпусу: метал
  • Вихідна напруга: 24 В=
  • Стандарт за замовчуванням: EN 61204
  • Вбудований захист від короткого замикання: характеристика напр. вперед
  • Відображення: DC ON, DC LOW
  • Ступінь захисту: I
  • Серія : Стандарт
  • Час увімкн.: < 1 с
  • Вихідна напруга: 24 В=
  • Межі напруги на вході: 90...132 В~, 180 ...264 В~, 210…375 В=
  • Межі налаштування: 22.5…28.5 V DC
  • ККД: 86 % typ.
  • Максимальний струм увімкнення : < 24 A при 115 В~, < 48 A при 230 В~
  • Кількість виходів: 1
  • Виконання: Напрямна DIN
  • Матеріал корпусу: метал
  • Охолодження: Вільна конвекція
  • Вихідна напруга: 24 VDC