Джерело живлення Balluff BAE PS-XA-1W-12-025-002 (BAE0039)
  • >
  • Balluff
  • Джерела живлення
  • BAE PS-XA-1W-12-025-002 (BAE0039)
BAE PS-XA-1W-12-025-002 (BAE0039)  212531 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Категорія продуктів: Споживання струму
  • Маркування (короткий опис): Імпульсне джерело живлення
  • Виконання: Напрямна DIN
  • Габарити: xx мм< /li>
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Вихідна напруга: 12 В=
  • Стандарт за замовчуванням: EN 61204
  • Вбудований захист від короткого замикання: характеристика напр. вперед
  • Відображення: DC LOW, DC ON
  • Ступінь захисту: I
  • Серія : Стандарт
  • Час увімкн.: < 1 с
  • Вихідна напруга: 12 В=
  • Межі напруги на вході: 85...264 В~, 90 …375 В=
  • Межі налаштування: 11...14 V DC
  • ККД: 84 % typ.
  • Максимальний струм включення: < 20 A при 115 В~ , 100 MОм
  • У виходів: 1
  • Виконання: Напрямна DIN
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Охолодження: Вільна конвекція < /li>
  • Вихідна напруга: 12 VDC