Джерело живлення Balluff BAE PS-XA-3Y-24-400-010 (BAE003R)
  • >
  • Balluff
  • Джерела живлення
  • BAE PS-XA-3Y-24-400-010 (BAE003R)
BAE PS-XA-3Y-24-400-010 (BAE003R)  212538 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Категорія продуктів: Споживання струму
  • Маркування (короткий опис): Імпульсне джерело живлення
  • Виконання: Напрямна DIN
  • Габарити: xx мм< /li>
  • Матеріал корпусу: метал
  • Вихідна напруга: 24 В=
  • Стандарт за замовчуванням: EN 61204
  • Вбудований захист від короткого замикання: чергування
  • Відображення: DC LOW, DC ON
  • Ступінь захисту: I
  • Серія: Стандарт
  • Час увімкн.: < 1 с
  • Вихідна напруга: 24 В=
  • Межі напруги на вході: 340...575 В~, 480…820 В=
  • Межі налаштування: 22.5…28.5 V DC
  • ККД: 92 % typ.
  • Максимальний струм включення: < 35 A при 400 В~
  • Кількість виходів: 1
  • Виконання: Напрямна DIN
  • Матеріал корпусу: метал
  • Охолодження: Вільна конвекція
  • Вихідна напруга: 24 VDC