Датчик Balluff BTL5-A11-M0450-P-S32 (BTL02T0)
  • >
  • Balluff
  • Датчики
  • Датчики переміщення
  • BTL5-A11-M0450-P-S32 (BTL02T0)
BTL5-A11-M0450-P-S32 (BTL02T0)  277041 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Стиль: серія профілів
  • Матеріал корпусу: алюміній, анодований
  • Кількість магнітів: 1
  • Підключення: роз'єм, M16x0,75, 8-контактний
  • Аналоговий вихід: напруга 0…10 В, напруга 10…0 В
  • Діапазон виміру: 450 мм