Датчик Balluff BTL6-A110-M0150-A1-S115 (BTL0024)
  • >
  • Balluff
  • Датчики
  • Датчики переміщення
  • BTL6-A110-M0150-A1-S115 (BTL0024)
BTL6-A110-M0150-A1-S115 (BTL0024)  277046 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Стиль: серія профілів
  • Монтажна частина: монтажні затискачі
  • Матеріал корпусу: алюміній, анодований
  • Кількість магнітів: 1
  • Підключення: роз'єм, M12x1, 8-контактний
  • Аналоговий вихід: напруга 0…10 В, напруга 10…0 В
  • Діапазон вимірювання: 150 мм