Датчик Balluff BTL6-A110-M0450-A1-S115 (BTL0033)
  • Датчики переміщення
  • BTL6-A110-M0450-A1-S115 (BTL0033)
BTL6-A110-M0450-A1-S115 (BTL0033)  277048 - 2 - trade-control.com.ua
  • Аналоговий вихід: напруга 0…10 В, напруга 10…0 В
  • Діапазон вимірювання: 450 мм