Датчик Balluff BTL7-A501-M0300-P-S32/PK44 (SET01LU)
  • >
  • Balluff
  • Датчики
  • Датчики переміщення
  • BTL7-A501-M0300-P-S32/PK44 (SET01LU)
BTL7-A501-M0300-P-S32/PK44 (SET01LU)  277055 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Стиль : серія профілів
  • Монтажна частина: монтажні затискачі
  • Матеріал корпусу: анодований алюміній
  • Кількість магнітів: 2
  • Підключення: роз'єм, M16x0 ,75, 8-контактний
  • Аналоговий вихід: напруга 0…10 В; напруга 10…0 В
  • Діапазон вимірювання: 300 мм