Датчик Balluff BTL7-P511-M0300-P-S32
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Датчики лінійних переміщень
  • BTL7-P511-M0300-P-S32
BTL7-P511-M0300-P-S32  401111 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • принцип дії: магнітострікційний лінійний датчик положення;
  • інтерфейс / протокол: P-інтерфейс (DPI / IP);
  • вимірюваний хід (номінальна довжина): до 7620 мм (варіанти 25 … 7620 мм);
  • напруга живлення: 10 … 30 V DC;
  • споживаний струм: ≤ 100 mA (при DC 24 V);
  • струм при включенні (inrush): ≤ 500 mA;
  • захист від переполюсування/перенапруги: захист до 36 V;
  • діапазон робочих температур: –40 … +85 °C;
  • температура зберігання: –40 … +100 °C;
  • ступінь захисту: IP67;
  • матеріал корпусу: алюміній (анодований);
  • висота корпусу: 36,8 мм;