Датчик тиску Danfoss MBS 1700 060G6105
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • mbs 1700 060G6105
mbs 1700 060G6105  212653 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Параметри mbs 1700 060G6105:
  • Захист від зовнішніх впливів - рівень IP67.
  • Електроживлення: штекер DIN 43650.
  • Робоче середовище: рідина, газ.
  • Температура робочого середовища 80 до -45.
  • Діапазон вимірювань - від 0 до 25 Бар.
  • Відгук (час реакції) 4 с.
  • Сигнал на виході 4 - 20 мА.
  • Захист від неправильного підключення - присутній.
  • Вольтаж живлення від 9 до 32 В.
  • Тип: датчики тиску
  • Вихідний сигнал: аналоговий
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Інші товари категорії:
  • PCE-28 0–60 bar/PD/M
    • Тип: датчики тиску
    • Вихідний сигнал: аналоговий
    Датчик тиску Aplisens PCE-28 0–60 bar/PD/M