Датчик Edwards D1G2011100
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • D1G2011100
D1G2011100  401155 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • модель: APG200-XLC Active Pirani Gauge;
  • фланець підключення: NW16 (DN16 ISO-KF);
  • діапазон вимірювання тиску: атмосфера … 1×10⁻⁴мбар;
  • точність: 50% (100 мбар), 15% (10 мбар), 50% (10 м)
  • повторюваність: ~2% (10 … 1×10⁻³мбар);
  • матеріали в контакті з вакуумом: платина/іридій, нержавіюча сталь 316L/304L, скло, нікель, PTFE;
  • температурний діапазон роботи: +5°C … +60°C;
  • температура зберігання: –30°C … +70°C;
  • ступінь захисту корпусу: IP40;
  • електроживлення: 15–48В DC;
  • вихідний сигнал: аналоговий 0–10В DC;
  • з'єднувач: RJ45 (FCC-68);
  • вага: ~130г;
  • додатково: будова світлодіодного кільця, фільтр для захисту сенсора, стійкість до корозії.
  • Тип: датчики тиску
  • Вихідний сигнал: аналоговий
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Інші товари категорії:
  • EDS 3348-5-0016-000-F1
    • Тип: датчики тиску
    • Вихідний сигнал: аналоговий
    Датчик тиску Hydac EDS 3348-5-0016-000-F1
    Ціна без знижки:
  • TPFADA-N-G-V-B05D-M-V
    Датчик тиску Gefran TPFADA-N-G-V-B05D-M-V
    Ціна без знижки:
  • PRE-28 PD/C
    Перетворювач тиску Aplisens PRE-28 PD/C
    ЗА ЗАПИТОМ
  • EDS 3446-1-0100-000
    Датчик тиску Hydac EDS 3446-1-0100-000
    Датчик тиску Norgren 18-015-990
  • PCE-28/0÷10 bar/PD/M
    Датчик тиску Aplisens PCE-28/0÷10 bar/PD/M