Енкодер Eltra ER63D5000Z5/28P10X6PR
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Енкодери
  • ER63D5000Z5/28P10X6PR
ER63D5000Z5/28P10X6PR  212784 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Характеристики:
  • дозвіл - 5000 ppr;
  • розмір - 63 мм;
  • пульс нульовий;
  • живлення 5 - 28 V DC;
  • інтерфейс електронний - push-pull;
  • тип захисту - IP54;
  • діаметр вала - 10 мм;