Витратомір Keyence FD-M10ATP
  • >
  • Keyence
  • Управління процесом / Датчики процесу
  • Датчики витрати
  • FD-M10ATP
FD-M10ATP  235036 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Серія: FD-М
  • Номінальний діапазон витрати: від 0,5 до 10 л/хв
  • Можливі діапазони для установки: від 0 до 30 л/хв
  • Нульова витрата: 0,5 л/хв
  • Діаметр з'єднання: 10 А
  • Допустима рідина: вода або неагресивна рідина
  • Електропровідність рідин виявлення: від 5 мкСм/см
  • Визначення температури рідини: від 0 до + 85 ° C
  • Дисплей: 2-рядний з 4-значним, 7-сегментним світлодіодним індикатором
  • Двобарвна індикація: виходу/потоку
  • Керуючий вихід: відкритий колектор PNP, до 100 мА/канал (до 30 В), залишкова напруга до 1 В, 3 виходи (перемикаються NO/NC)
  • Аналоговий вихід: 4-20 мА, опір навантаження до 2 60 Ом
  • Напруга живлення: 24 В пост. струму