Фотоелектричний датчик Keyence PR-FB30CP
  • Фотоелектричні датчики серії CZ, PZ
  • PR-FB30CP
PR-FB30CP  235163 - 2 - trade-control.com.ua
  • Серія: PR-F
  • Тип виходу: PNP
  • Форма: плоский
  • Кабельне з'єднання: 4-контактний роз'єм M8
  • Відстань виявлення: від 1 до 30 мм
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Діаметр плями: 5 мм
  • Джерело світла: червоний світлодіод
  • Довжина хвилі: 650 нм
  • Керуючий вихід: до 30 В пост. струму, до 50 мА
  • Напруга живлення: від 10 до 30 В пост. струму
  • Струм: 19 мА
  • Клас захисту: IP67
  • Температура навколишнього середовища: від -25 до +55 °C
  • температура зберігання: від -25 до +75 °C