Сервопривід Mitsubishi MR-J5-200G-RJ
  • >
  • Mitsubishi Electric
  • Сервоприводи
  • Сервоприводи MR-J5
  • MR-J5-200G-RJ
MR-J5-200G-RJ  400081 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
Сервопідсилювач MR-J5 для двигунів до 2000 Вт
  • Тип: 200 V
  • Напруга: від 200 В до 240 В змінного струму, 50/60 Гц