Циліндр подвійної дії Norgren M/60116/M/100
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • M/60116/M/100
M/60116/M/100  154121 - 2 - trade-control.com.ua M/60116/M/100  154121 - 2 - trade-control.com.ua
M/60116/M/100  154121 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: M5
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 1 ... 8 бар
  • Робоча температура: 0 ... 80 °C
  • Діаметр циліндра: 16.0
  • Довжина ходу: 100 мм
  • Шток поршня : Сталь з твердим хромуванням
  • Ущільнення: (Бутадієн-акрило)нітрильний каучук
  • Лінійка продукції: M/60100/M
  • Категорія: Пневмоциліндри із вбудованими напрямними
  • Лінійка продукції: M/60100/M
  • Розмір порту: M5
  • Діаметр циліндра: 16 мм
  • Хід, мм: 100
Інші товари категорії:
  • MC600MH2
    • Категорія: Амортизатори/Демпфери
    • Лінійка продукції: MC
    • Розмір порту: інший
    • Діаметр циліндра: інший
    • Хід, мм: інший
    Амортизатор Norgren MC600MH2
    Ціна без знижки:
  • M/31162
    • Категорія: Сильфонні пневмоциліндри (сільфони)
    • Лінійка продукції: M/31000
    • Розмір порту: G1/2
    • Діаметр циліндра: 435 мм