Пневмоциліндр Norgren RM/8025/MC/25
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Пневматика
  • Пневмоциліндри
  • RM/8025/MC/25
RM/8025/MC/25  401002 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • довжина корпусу: приблизно 97мм без штока;
  • діаметр циліндра: 25мм;
  • хід поршня: 25мм;
  • матеріали:
    • корпус - анодований алюміній;
    • шток - нержавіюча сталь;
    • ущільнення - нітрилові з регульованим демпфуванням;
  • робочий тиск: до 10bar;
  • температурний діапазон: –10...+80°C.