Циліндр односторонньої дії Norgren RM/8026/M/250
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/8026/M/250
RM/8026/M/250  155762 - 2 - trade-control.com.ua RM/8026/M/250  155762 - 2 - trade-control.com.ua
RM/8026/M/250  155762 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/8
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 1 ... 10 бар
  • Робоча температура: -10 ... 80 °C
  • Діаметр циліндра: 25.0
  • Діаметр штока поршня: 10.0
  • Довжина ходу: 250 мм
  • Стандарт.: ISO 6432
  • Теоретична сила: 294 N
  • Матеріал - Демпфер: Поліуретан
  • Шток поршня: Нержавіюча сталь (Аустенітна)
  • Ущільнення: (Бутадієн-акрило)нітрильний каучук
  • Лінійка продукції: RM/8000/M
  • Категорія: Круглі пневмоциліндри
  • Лінійка продукції: RM/8000/M
  • Розмір порту: G1/8
  • Діаметр циліндра: 25 мм
Інші товари категорії:
  • M/31062
    • Категорія: Сильфонні пневмоциліндри (сільфони)
    • Лінійка продукції: M/31000
    • Розмір порту: G1/2
    • Діаметр циліндра: 175 мм