Циліндр односторонньої дії Norgren RM/920/M/240
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/920/M/240
RM/920/M/240  156066 - 2 - trade-control.com.ua RM/920/M/240  156066 - 2 - trade-control.com.ua
RM/920/M/240  156066 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 156066
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/4
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Діаметр штока поршня: 20.0
  • Довжина ходу: 240 мм
  • Діаметр циліндра: 2"