Компактний циліндр двосторонньої дії Norgren RM/92040/M/10
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/92040/M/10
RM/92040/M/10  156356 - 2 - trade-control.com.ua RM/92040/M/10  156356 - 2 - trade-control.com.ua
RM/92040/M/10  156356 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/8
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 1 ... 10 бар
  • Робоча температура: -5 ... 80 °C
  • Діаметр циліндра: 40.0
  • Діаметр штока поршня: 16.0
  • Довжина ходу: 10 мм
  • Теоретична сила: 633 N
  • Шток поршня: Нержавіюча сталь (Аустенітна)
  • Ущільнення: Поліуретан
  • Висота: 59.0
  • Довжина: 48 мм