Циліндр односторонньої дії Norgren RM/930/1220
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/930/1220
RM/930/1220  156762 - 2 - trade-control.com.ua RM/930/1220  156762 - 2 - trade-control.com.ua
RM/930/1220  156762 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 156762
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G3/8
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Діаметр штока поршня: 25.0
  • Довжина ходу: 1220 мм
  • Діаметр циліндра: 3"