Циліндр односторонньої дії Norgren RM/950/365
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/950/365
RM/950/365  157038 - 2 - trade-control.com.ua RM/950/365  157038 - 2 - trade-control.com.ua
RM/950/365  157038 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 157038
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Довжина ходу: 365 мм
  • Діаметр циліндра: 5"