Циліндр односторонньої дії Norgren RM/950/400
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/950/400
RM/950/400  157040 - 2 - trade-control.com.ua RM/950/400  157040 - 2 - trade-control.com.ua
RM/950/400  157040 - 2 - trade-control.com.ua
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Довжина ходу: 400 мм
  • Діаметр циліндра: 5"