Циліндр односторонньої дії Norgren RM/960/150
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/960/150
RM/960/150  157067 - 2 - trade-control.com.ua RM/960/150  157067 - 2 - trade-control.com.ua
RM/960/150  157067 - 2 - trade-control.com.ua
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Довжина ходу: 150 мм
  • Діаметр циліндра: 6"
  • Теоретична сила: 10207 N
  • Матеріал - Підшипники: Алюміній; /li>
  • Шток поршня: Нержавіюча сталь (Мартенситна)
  • Лінійка продукції: RM/900
  • Серія: Martonair
  • Категорія: Стандартні пневмоциліндри
  • Лінійка продукції: RM/900
  • Розмір порту: G1/2
  • Діаметр циліндра: 6
  • Хід, мм: 150
Інші товари категорії:
  • RA/8032/M/80
    • Лінійка продукції: RA/8032
    • Розмір порту: G1/8
    • Діаметр циліндра: 32 мм