Перетворювач частоти Omron 3G3MX2-A4007-E
  • >
  • Omron
  • Приводна техніка
  • Перетворювачі частоти
  • 3G3MX2-A4007-E
3G3MX2-A4007-E  276413 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:< /p>
  • Серія: MX2
  • Напруга живлення приводу: 380-480 В, три фази
  • Макс. потужність двигуна:
    • при постійному крутному моменті: 0,75 кВт
    • при змінному крутному моменті: 1,5 кВт
  • Номінальний вихідний струм:
    • при постійному крутному моменті: 3,4 А
    • при змінному крутному моменті: 4,1 А
  • Ступінь захисту: IP20
  • Макс. вихідна частота: 400 Гц
  • Сумісний тип двигуна: індукційний або асинхронний двигун, двигун з постійними магнітами
  • Габарити: 128х108х171 мм
  • Вага: 1,6 кг
  • Клас напруги: 3-фазне 400 В