Модуль Omron C200H-OA121-E
  • >
  • Omron
  • Контролери та модулі
  • Модулі розширення
  • C200H-OA121-E
C200H-OA121-E  80 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити терміни поставки
Код товару: 80
Технічний опис
C200H-OA121-E
Модулі дискретних входів/виходів представлені у великому різноманітті: різні значення напруги та струму, кількості точок доступу, підключення. C200H-OA121-E це 8-розрядний симісторний модуль вихідних сигналів. Модулі з великою кількістю входів/виходів (32 або 64) з конекторним підключенням підключаються роз'ємом під пайку. Дротовий способи підключення модулів можливі при використанні терміналів Omron, різьбових терміналів та іншими видами комутації. Різноманітність та універсальність способів підключення спрощують монтування терміналів та скорочують час монтажу. Модулі входу/виходу C200H-I/O мають оптичну розв'язку між точками і дозволяють витримувати струмове навантаження до 5 А. Замінні твердотільні реле роблять даний тип модулів ще більш універсальним.
Особливості модулів C200H-I/o
Широка різноманітність для задоволення будь-яких проектних рішень замовника
Замінні реле спрощують монтаж та експлуатацію даного типу продукту
Тип сигналу: симісторний
Кількість виходів: 8
Напруга сигналу: 120VAC
Комутаційна здатність: 1А/вихід, 4А/8 виходів
Мінімальне навантаження: 10 мА, 5 VDC
Потужність (VDC): 140 мА