Серводвигун Omron R88M-1M10030T-S2
  • >
  • Omron
  • Приводна техніка
  • Поворотні серводвигуни
  • R88M-1M10030T-S2
R88M-1M10030T-S2  276424 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Серія: 1S
  • Сумісність із сервоприводом: R88D-1SN01H-ECT
  • Тип енкодера: абсолютний
  • Наявність гальма: ні
  • Частота обертання: 3000 об/хв
  • Напруга: 230 В
  • Потужність: 100 Вт
  • Номінальний струм: 0,84 А