Серводвигун Omron R88M-G40030H-S2
  • >
  • Omron
  • Приводна техніка
  • Поворотні серводвигуни
  • R88M-G40030H-S2
R88M-G40030H-S2  276425 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Серія: G
  • Тип енкодера: інкрементний
  • Наявність гальма: ні
  • Конструкція валу: пряма, зі шпонкою та різьбленням
  • Частота обертання: 3000 об/хв
  • Напруга: 230 В
  • Номінальний крутний момент: 1 ,3 Нм
  • Потужність: 400 Вт
  • Номінальний струм: 2,6 А