Блок живлення Omron S8VS-12024
  • >
  • Omron
  • Контролери та модулі
  • Модулі розширення
  • S8VS-12024
S8VS-12024  276296 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Номінальна потужність: 120 Вт
  • Вихідна напруга: 24 В
  • Вихідний струм: 5 А
  • Напруга живлення: 85 ...264 У змін. струму, 80...370 У пост. струму
  • Робоча температура: від –25 до 65 °C