Серводвигун Omron SGMGV-20DDA6H
  • >
  • Omron
  • Приводна техніка
  • Поворотні серводвигуни
  • SGMGV-20DDA6H
SGMGV-20DDA6H  232240 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Серводвигун Omron SGMGV-20DDA6H належить до серії сервомоторів Sigma-5 напругою 400 V. Дана модель комбінується із сервопідсилювачами SGDV-20D01A та SGDV-20D11A.
Технічні характеристики:
li>Серія: Sigma-5
  • Модель двигуна: SGMGV
  • Тип енкодера: інкермальний
  • Номінальна потужність: 1,8 кВт
  • Номінальний момент, що крутить: 11,5 Нм
  • Миттєвий піковий крутний момент: 28,7 Нм
  • Номінальний струм: 8,4 А
  • Миттєвий макс. струм: 20 А