Двигун Oriental Motor 4RK25RGN-AW2J
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Привідна техніка
  • Двигуни
  • 4RK25RGN-AW2J
4RK25RGN-AW2J  400951 - 2 - trade-control.com.ua 4RK25RGN-AW2J  400951 - 2 - trade-control.com.ua
4RK25RGN-AW2J  400951 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • тип двигуна: реверсивний електродвигун змінного струму;
  • номінальна потужність: 25 Вт;
  • напруга живлення: однофазна 100 В;
  • частота: 60 ​​Гц;
  • розмір фланця: 80 мм (квадратний).