Колектор Pepperl+Fuchs 5500-MAN-CD01-*
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • 5500-MAN-CD01-*
5500-MAN-CD01-*  118735 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 118735
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Режим роботи: автоматичне продування
  • Небезпечне середовище: газ або пил
  • Номінальна потужність: 24 В постійного струму: 4,6 Вт
    120 В змінного струму : 6,8 ВА, 60 Гц
    230 В змінного струму: 6,8 ВА, 60 Гц
    Допуск за напругою: +/- 10%
  • Номінал запобіжника: постійний струм: 500 мА
    Змінний струм: 80 мА
  • Подача захисного газу: приладове повітря або інертний газ.
  • Витрата продування: електромагнітний клапан: Cv (коефіцієнт потоку) = 1,4
    Голковий клапан: Cv (коефіцієнт потоку) = 0,25
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 °C (-4...140 °F)
  • Тип з'єднання: пневматичний
    Вхідний порт: трубний компресійний фітинг 3/8 "
    Електричне з'єднання
    Різьбове з'єднання ½ "NPTF з відкритими висновками 24" (0,61 м)