Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs GLV18-8-450/115/120
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GLV18-8-450/115/120
GLV18-8-450/115/120  124372 - 2 - trade-control.com.ua
  • Максимальна дальність виявлення: 0,0 ... 450 мм
  • Контрольна мета: 100 мм x 100 мм Kodak білий
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 640 нм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 30 мм на 400 мм
  • Кут розбіжності: прибл. 4 °
  • Оптична грань: спереду
  • Гістерезис: до 15%
  • MTTF d : 920 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод, світиться статично. Живлення увімкнено.
  • Елементи управління: регулювання чутливості
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Тип перемикання: світло/темрява включено
  • Комутована напруга: макс. . 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: ≤ 1 мс
  • Стандартний продукт: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не вимагається для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В